Sukienka w kolorze butelkowej zieleni — tak czy nie?

Większość kobiet ma swoje wyraźnie określone preferencje względem kolorów ubrań, jakie wybierają. Jest to nie tylko kwestia wyglądu, ale też samopoczucia —  w niektórych odcieniach można czuć się dobrze, a w innych gorzej. Butelkowa zieleń od jakiegoś czasu jest niezwykle modna, a przy tym pasuje wszystkim typom kolorystycznym, zwykle też gwarantuje świetny wygląd oraz samopoczucie. Dowiedz się więcej na temat sukienek w tej barwie.

Uniwersalny kolor

Odcień butelkowej zieleni, czyli dość ciemny, przez długi czas był pomijany w modzie oraz rzadko widywany w kolekcjach poszczególnych firm odzieżowych. Jakiś czas temu mocno się to zmieniło, barwa ta stała się hitem. Utrzymane w niej bywają rozmaite ubrania, jak płaszcze, bluzki, a także sukienki. Co istotne, barwa ta uznawana jest za odpowiednią do wszystkich typów kolorystycznych. Oznacza to, że świetnie pasuje zarówno śniadym brunetkom, jak i blondynkom o porcelanowej cerze, panie rudowłose w tym odcieniu także wyglądają znakomicie. Co więcej, sukienka w butelkowej zieleni będzie odpowiednim wyborem na każdą okazję, trzeba tylko dobrze dobrać jej fason.

Co można znaleźć na rynku?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientek, producenci odzieży postawili na ten kolor bardzo mocno, znaleźć można zatem wszelkiego rodzaju sukienki w odcieniu butelkowej zieleni: na wielkie wyjścia, na randki czy na co dzień. Lubiąc zatem tę barwę, można ubierać się z nią kiedy tylko się chce. Decyduje się na to wiele pań, gdyż odcień ten, jak wszystkie ciemne, wyszczupla, jest elegancki, a także stanowi piękną oprawę dla ciemnych i jasnych włosów oraz cery każdego rodzaju, sprawiając, że uroda wygląda wyraziście. Poza tym jest to kolor bezpieczny, odpowiedni na spotkanie biznesowe, na wesele czy na co dzień do pracy.

Wybierać można oczywiście wśród przeróżnych fasonów, jak długie i szerokie suknie balowe, podkreślające figurę sukienki ołówkowe, luźniejsze nietoperze czy dopasowane mini. Każda kobieta jest zatem w stanie znaleźć coś dla siebie i podążyć za trendami.

Piękny wygląd i doskonałe samopoczucie

Wybierając mini czy suknię maxi w tym kolorze, można spodziewać się pięknego wyglądu oraz mieć pewność doskonałego samopoczucia. Poza tym nie trzeba zastanawiać się, czy odcień ten jest odpowiedni na daną okazję, do konkretnego typu urody czy wieku kobiety. To zawsze dobry wybór!