mapa strony - reklama - kontakt

Logowanie

zarejestruj się | zapomniałeś hasła?

Newsletter

Organizacje Pozarządowe świętują w Katowicach

10-09-2012

Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w III Katowickich Dniach Organizacji Pozarządowych, które odbędą się w dniach 14 - 15 września 2012r.  w Katowicach III Katowickie Dni Organizacji Pozarządowych stanowią kontynuację rozpoczętej rok wcześniej idei promowania inicjatyw obywatelskich wśród mieszkańców Katowic, jak również pogłębiania integracji organizacji pozarządowych, wymiany doświadczeń i podejmowania wspólnych działań.

14.09.12r. w godz. 10.00 – 18.00 odbędą się  warsztaty,  spotkania oraz inne przedsięwzięcia  organizowane przez działające w Katowicach organizacje pozarządowe otwarte dla wszystkich zainteresowanych osób.
Miejsce: zgodnie z ustalonym harmonogramem
14.09.12r. o godz. 20.00 odbędzie się nieformalne spotkanie katowickiego sektora pozarządowego i jego sympatyków.
Miejsce: Restauracja OKO MIASTA – rondo im. Gen. Jerzego Ziętka (przy SPODKU),
15.09.11r. w godz. 14.00 – 18.00 zorganizowany zostanie Festyn „Organizacje społeczne  dla mieszkańców Katowic”.
Miejsce: Dolina Trzech Stawów, Park przy Lotnisku
Festyn „Organizacje społeczne dla mieszkańców Katowic” to:
stoiska organizacji pozarządowych, przy których przedstawiciele organizacji będą udzielać indywidualnych informacji i porad, prezentować swoją działalność, wydawać materiały informacyjne i podejmować inne działania indywidualnie przygotowane przez organizację;
strefa aktywności i zabawy, w której poszczególne organizacje przygotują i przeprowadzą różnorodne zabawy, konkurencje sportowe, pokazy i inne, do których zapraszane będą zarówno dzieci, młodzież, jak i osoby dorosłe.
- strefa artystyczna NGO  - na dużej scenie prezentować się będą artyści i zespoły działające przy organizacjach pozarządowych oraz innych inicjatywach obywatelskich.

W Katowickich Dniach Organizacji Pozarządowych po raz drugi udział bierze PSPR O/Śląsk, którego przedstawiciele poprowadzą następujące warsztaty:
1. Do czego public relations potrzebny jest organizacjom pozarządowym - prowadzący dr Maria Buszman-Witańska, 14.09.2012r., godz. 15.30-16.30
adres: Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży Dom Aniołów Stróżów, ul. Andrzeja 12a, Katowice
2.Rola Relacji Medialnych w budowaniu wizerunku organizacji pozarządowych - prowadzący Krystian Dudek, 14.09.2012r.,  godz. 16.30-17.30
adres: Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży Dom Aniołów Stróżów, ul. Andrzeja 12a, Katowice
Warsztaty kierowane są do członków organizacji pozarządowych. Zwracamy się z uprzejmą prośbą o rozpropagowanie tego wydarzenia oraz poinformowanie zaprzyjaźnione organizacje non-profit.

***

III Katowickie Dni Organizacji Pozarządowych to wspólne przedsięwzięcie katowickich organizacji pozarządowych oraz Urzędu Miasta Katowice, w którym każda organizacja znajdzie swoje miejsce i pole aktywności. a więc prosimy o zgłoszenie swojego udziału poprzez wypełnienie załączonego formularza zgłoszeniowego.

Komentarze

gość wortalu: SYwPJVkFDPEXyNLI 2012-10-07 05:45

Idioci. Nie parkuję na mieajcsch dla inwalidf3w, ale gdyby jakiś kretyn nalepił taką nalepeczkę na MOJĄ PRYWATNĄ SZYBĘ to bym nogi z dupy powyrywał a potem wszczął postępowanie cywilno prawne. Ja nie nalepiam nalepek na niczyje samochody nawet jeżeli mnie wkurwiają czy mi przeszkadzają.

Odpowiedz Zgłoś moderatorowi

Dodaj komentarz

Osobiste wycieczki nie są dozwolone. Zapoznaj się proszę z naszą polityką komentarzy.


Partnerzy strategiczni: